Můj kocour Čertík

páR INF o č€rtOvi

31. května 2009 v 15:51 | CŁ€ušÁk =))
cht€Ła js€mnaPsat pár INF o m€mkocOuro>i ČertíKo>i :

°Jm€nO → Č€rt
°Přijm€ní → K>asnIčkA
°Ł€t → š€st
°ĐatuM narOz€ní → 21. bř€znA
°Bar>a srSti → č€rnÁ
°Bar>a očÍ → Đo žŁutA
°ŁásKa k náM → n€jraĐši má mAmkU
°zAjíma>osTi → j€ pO >ykaStracI, i kĐyž už n€ní zrO>na n€jmŁaĐší, hrAj€ si
°spí → n€kĐy s mamKou, n€kĐy s€ mnoU
°n€jobŁíb€n€jší spOrt → Ł€ž€ní (spAní)
° a nA kon€c fOtky


Čertík je hezčí ?!

15. února 2009 v 18:25 | Cleo = ))
Takže jo ! Mám tady novinku ! Čertíkovi se po vykastraci zakulacuje hlavička ! Má jí takovou hezčí. A ke všemu ! Je hodnější a přítulnější a moc se mu nechce ven ! Ae byla jsem na internetu a četla jsem si o té vykastraci. Bylo tam napsáno...svého mazlíčka po vykastraci nečekejte jiného hned . Hormony mu vyprchají zhruba do tří týdnů, ae nemůžeme to určit přesně, páč každý mazlíček nemá v těla stejný počet hormonů... Mno a Čert je už po vykastraci 14 dní. Mno jestli bude nějáká změna, tak určitě budete informováni !
Jo a dostala jsem diplomek ! Vidíš Čertíku, máš pěknej luxus !

Konečně jsem dokreslila mého modela x)

31. ledna 2009 v 18:53 | Cleo = ))
Ahojky, tak sem konečně dokreslila toho Čertíka, ae je pro to pár pravidel. 1) Skenr mi vzal barvu 2) Něco jako projekt je na AJ, proto je to anglicky 3) Čertíkovi se to nepodobá. To je vše a mám tady NOVINKU!! Čertík už chodí, ae jeho přepravka smrděla, páš se počůral. Je to šikulka, už i vyskočí na židli,seskočí ze židle, ae pořád za sebou nechává nohu. Trošku v tom skoku pokulhá. Ae myslim, žhe to bude v poho. Hm...ae mi mu nemáme dávat kočičí žrádlo, páč by se poblinkal. Zítra může vše, ae nemůže jít ven. Mno, tak tady je ten můj výtvor

Čert je po vykastraci

31. ledna 2009 v 12:27 | Cleo = ))
Ahojky, tak moje kočka už je vykastrovaná. Šli jsme si s mamkou pro něj a paní veterinářka k tomu měla proslov. Tak dokonce i blinkal. Asi včera večer něco sežral. Je mi ho líto, páč ho to musí bolet. Ae zítra by měl být už v pohodě. Jen se dneska bude motat. Mno, tak já ho nechám spát.

Konečně!!

31. ledna 2009 v 8:52 | Cleo = ))
Hurá!!! Takže jsme konečně šli k tomu veterináři na vykastraci. Moc novinek nemám, protože si pro něj máme přijít až kolem dvanáctý. Mno, tak až přijdem, napíšu jak se chová, jak se změnil atd...Mno ae teď k věci. Konečně jsme s mojí sestrou (její blog www.monulecky.blog.cz) nafotili Čertíka!! Někde mi přijde trochu naštvanej,ae kvalita se nic moc. TaÁáÁááÁ tady máte toho modela =)

INFO Čertíka

30. ledna 2009 v 18:15 | Cleo = ))
Tak co je s Čertíkem? Je tak krásnej a na vykastraci ještě nebyl, protože ráno nepřišel =( Teď někdy seděl na parapetě okna (tam vždycky spí, když chce domů) No a tak sem mu dala nažrat a já na něj koukám a on má něco nad okem...mno tak se podívám blíž a on se POPRAL z jinym kocourem=( Má tam strašně málo chlupů.Je to chudinka, určitě se popral buď s tim takovým rezavým kocourem a nebo s takovým bílim kocourem. Ty kocouři sou tak otravní a k sousedům lezou JEN za kočkama!! Zítra snad s mamkou půjdeme k tomu veterináři...ae kdo ví?! Mno teď spinká na mí posteli,tak snad to tak vydrží do zítřka,ae jedno nechápu. Proč když je kocour vykastrovanej, kocouři si sebe na vzájem nevšímají. Ani se neperou. To něják cítí? FOTENKA Čertíka, dnes dem se sestrou fotit new fotky, takže vám pak ukážu!

Můj kocour = Čertík

27. ledna 2009 v 18:51 | ©o®neli@ Ter®k@
Takže jsem konečně vyfotila mojí pusu. (Mojeho kocoura) ... mno teda já ho nefotila, ae moje sesta jo. Neni to kvalitní fotka. Ve čtvrtek ho musim od večera držet doma a nedávat mu nažrat. Vim žhe je to chudinka, ae v pátek hned ráno jdu s mamkou k veterináři. Veterinář ho vykastruju :() Prej, žhe nebude ze začátku chodit, protože to bude bolet. Ae pak si zvykne =) Ae jdeme ho vykastrovat jen z jednoho prostého důvodu. Můj kocour ZNAČKUJE! To si nedokážete přectavi, jakto páchne. Ae pak už to bude dobrý a on si zvykne. Mamka si od kamarádky pučila takovou klec na to, aby sme ho tam vůbec odnesli. Mamky kamarádka nám dala novou bedničku na jeho výkali. Takže to bude SUPER! Můžu s nim strávit tolik času! A má bejt po vykastraci prej hodnější mazlivější a má se držet svého domu. A nemůže mít koťata. Teda nemůže otěhotnit nějakou kočku, protože veterinář mu uřízne kůlky. Opravdu je to veliká chudinka...můj proslov skončil a TADÁÁÁÁÁ, tady je jeho fotka :
 
 

Reklama